Pradžia » Blogas » Nertos mandalos elementai

Nertos mandalos elementai

Crochet mandala

Kas yra nertos mandalos?

Nertos mandalos yra apskriti meno kūriniai, sudaryti iš įvairių elementų, kurie kartu sukuria nuostabų dizainą. Jos gali būti mažos arba didelės, paprastos arba sudėtingos ir gali būti naudojamos įvairiais būdais, pvz., sienų papuošimui, kaip padėkliukai, servetėlės ar net antklodės. Juos mėgsta daugelis rankdarbių mėgėjų visame pasaulyje dėl jų grožio ir universalumo.

Nertų mandalų elementai

Pagrindiniai elementai:

  • Centras
  • Eilės
  • Kraštai
  • Motyvai
  • Spalva

Centras

Mandalos centras yra viso dizaino pradžios taškas. Tai gali būti paprastas apskritimas arba sudėtingesnis dizainas, kuris nustato toną likusiai mandalos daliai. Centras gali būti sudarytas iš vienos ar daugiau spalvų ir gali būti sukurtas naudojant įvairius raštus, sukuriant skirtingas tekstūras.

Eilės

Mandalos eilės sukuria apskritimo formą. Jos gali būti sudaryti iš skirtingų raštų ir spalvų, kad būtų suteikta tekstūra ir įdomumas. Eilių skaičius gali skirtis priklausomai nuo mandalos dydžio ir sudėtingumo.

Kraštai

Daugelis mandalų turi kraštelį, kuris įrėmina dizainą ir suteikia užbaigimo. Krašteliai gali būti paprasti arba sudėtingi, atsižvelgiant į bendrą mandalos stilių. Jie gali būti naudojami viena ar keliomis spalvomis ir gali būti naudojami norint sukurti kontrastą su likusiu dizainu.

Motyvai

Motyvai yra nedideli dizainai, kurie kartojami visoje mandaloje, kad būtų sukurta darni išvaizda. Jie gali būti gėlės, geometriniai ar abstraktūs ir gali būti naudojami norint suteikti dizainui spalvą ir tekstūrą. Motyvai gali būti įvairių dydžių ir spalvų, kad būtų sukurtas dinamiškas efektas.

Spalva

Vienas iš svarbiausių nertos mandalos elementų yra spalva. Skirtingi atspalviai ir deriniai gali sukurti labai skirtingą išvaizdą – nuo ​​drąsios ir ryškios iki švelnios ir subtilios. Spalva gali būti naudojama norint išryškinti tam tikrus mandalos elementus ir sukurti harmonijos ir pusiausvyros jausmą visame dizaine.

Apibendrinant

Įtraukę šiuos elementus į nertą mandalą, galėsite sukurti gražų ir unikalų meno kūrinį, kuris džiugins akį. Tikimės, kad šis įrašas suteikė jums geresnį supratimą apie nertų mandalų pagrindus ir pagrindinius elementus.

Taip pat galite pažiūrėti mokomąjį vaizdo įrašą mūsų „YouTube“ kanale:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *