Skip to content
Pradžia » Blogas » Kas yra nertos mandalos?

Kas yra nertos mandalos?

What is crochet mandala

Mandala

Mandala yra geometrinis dizainas, turintis dvasinę reikšmę įvairiose religinėse ir kultūrinėse tradicijose, ypač induizme ir budizme. Terminas „mandala“ yra kilęs iš sanskrito žodžio „mandala“, kuris reiškia apskritimą.

Mandalos dažnai naudojamos kaip pagalbinė priemonė medituojant ir manoma, kad jos reprezentuoja visatą, kosmosą ar savęs mikrokosmosą.

Mandalos gali turėti skirtingas reikšmes, priklausomai nuo konkrečios tradicijos ar kultūros, kurioje jos naudojamos. Pavyzdžiui, induizme mandalos gali simbolizuoti dieviškumą, o budizme jos gali būti naudojamos kaip dvasinio augimo ir nušvitimo įrankis. Mandalos taip pat gali būti naudojamos gydymo tikslais ir dažnai įtraukiamos į sąmoningumo ir meno terapijos praktiką.

Paprastai jos yra simetriškos ir susideda iš sudėtingų raštų ir formų, išdėstytų aplink centrinį tašką. Mandalas galima kurti naudojant įvairias medžiagas ir priemones, įskaitant smėlį, dažus, spalvotus pieštukus, skaitmeninę programinę įrangą ir verpalus.

Nerta mandala

Nerta mandala yra apskritas motyvas, sukurtas naudojant nėrimo technikas.
Tai populiari rankdarbių rūšis, šimtmečius naudojama įvairiose kultūrose.

Nėrimo pasaulyje mandalos tapo populiaria meninės raiškos forma, leidžiančia meistrams tyrinėti sudėtingus šių šventų simbolių dizainus ir raštus nauju ir unikaliu būdu.

Nerdami mandalas galime susipažinti su turtinga šių gražių simbolių istorija ir kultūrine reikšme, taip pat sukurti kažką unikalaus.

NERTŲ MANDALŲ NAUDOJIMAS

 1. Sienos menas: Įrėminkite mandalas arba pritvirtinkite jas prie drobės, kad sukurtumėte nuostabų sienos meno kūrinį.
 2. Padėkliukai: Naudokite mandalas kaip padėkliukus, kad apsaugotumėte savo baldus ir suteiksite namams spalvos ir stiliaus.
 3. Pagalvėlės: Prisiūkite mandalas ant pagalvės užvalkalo, gausite unikalų dekorą.
 4. Dreamcatchers: Incorporate your mandalas into a DIY dreamcatcher for a bohemian-inspired look.

  Nertos mandalos dėmesingumui ir atsipalaidavimui

  1. Pasikartojantys nėrimo judesiai gali padėti nuraminti protą ir sumažinti stresą bei nerimą.
  2. Nertos mandalas taip pat gali būti naudojamos kaip vaizdinė priemonė medituojant. Sutelkiant dėmesį į sudėtingus mandalos raštus ir spalvas, protas gali tapti labiau sutelktas, o tai lemia gilesnį atsipalaidavimo ir vidinės ramybės jausmą.

  Nepriklausomai nuo to, kaip pasirinksite naudoti nertas mandalas, jos tikrai suteiks jūsų namams ir kasdienybei rankų darbo grožio.

  Mandala wall art

  Kaip pradėti nerti mandalas

  Mandalų nėrimas yra puikus būdas suderinti kūrybiškumą ir atsipalaidavimą.

  Nertų mandalų kūrimo praktika gali būti puiki asmeninio augimo priemonė.

  Pradedantiesiems rekomenduojame pradėti nuo paprasto mandalos padėkliuko modelio, kuriame naudojami tik keli pagrindiniai nėrimo stulpeliai. Tokius raštus lengva sekti ir jie leidžia praktikuoti savo įgūdžius prieš pereinant prie sudėtingesnių dizainų.

  Yra daug išteklių tolimesniam mokymuisi ir praktikai, todėl skatiname ir toliau tyrinėti nertų mandalų meną.

  Smagaus nėrimo!

  Disclaimer: This post contains affiliate links. That means that I am awarded a small commission for purchases made through them, at no added cost for you.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *