Pradžia » Blogas » Nertų servetėlių tipai

Nertų servetėlių tipai

Cornflower Large Rose Rays Doily

Nertos servetėlės ​​yra dekoratyviniai elementai, paprastai pagaminti iš plonų siūlų ir naudojamos paviršiams apsaugoti arba papuošti. Yra daug skirtingų nertų servetėlių tipų, o konkretus servetėlių dizainas ir stilius gali skirtis priklausomai nuo numatomo naudojimo, naudojamų medžiagų ir nėrimo įgūdžių lygio. Štai keletas įprastų nėrimo servetėlių tipų.

Round Doilies

Apvalios servetėlės ​​yra apskritos ir paprastai naudojamos stalams, komodoms ar kitiems paviršiams dekoruoti. Jų dydis gali būti įvairus – nuo ​​mažų padėkliukų iki didelių staltiesių.

Servetėlė Gvazdikai Šviesiai Mėlyna

Square Doilies

Kvadratinės servetėlės ​​yra kvadratinės formos ir paprastai naudojamos stalams, komodoms ar kitiems paviršiams dekoruoti. Jų dydis gali būti įvairus – nuo ​​mažų padėkliukų kavai iki didelių staltiesių.

Padėkliukų kavai rinkinys Lelija Švelnumas

Runner Doilies

Pailgos servetėlės ​​yra paiilgos, gali būti siauros siauros ir paprastai naudojamos stalams ar kitiems paviršiams dekoruoti. Jie gali būti naudojami norint apsaugoti stalą valgant nuo maisto išsiliejimo arba suteikti dekoratyvumo.

Roses Champagne Doily

Lace Doilies

Nėrinių servetėlės ​​yra sudėtingos ir subtilios, dažnai gaminamos iš plonų siūlų. Paprastai jie naudojami stalams, komodoms ar kitiems paviršiams dekoruoti ir gali suteikti aplinkai elegancijos ir rafinuotumo.

Cornflower Large Doily

Filet Crochet Doilies

Filė nertos servetėlės ​​yra pagamintos naudojant tam tikrą nėrimo techniką, kuri apima atvirų, nėriniuotų raštų kūrimą, derinant vientisas ir tuščias vietas. Jie dažnai naudojami papuošti stalus, komodas ar kitus paviršius ir gali suteikti aplinkai lengvą ir erdvų prisilietimą. Čia yra filė nėrimo servetėlės, naudojamos papuošti pagalvėlę, pavyzdys.

Pigeon Pillow

Yra daug kitų nertų servetėlių tipų, o konkretus servetėlių dizainas ir stilius gali skirtis priklausomai nuo numatomo naudojimo, naudojamų medžiagų ir nėrimo įgūdžių lygio. Nesvarbu, ar ieškote paprasto ir funkcionalaus servetėlio, ar įmantresnio ir dekoratyvesnio gabalo, surasite servetėlę, kuri atitiks jūsų poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *